great…….

«Hrrmff! Du kan forresten nedjustere ditt barometer til -90 når du sammenligner meg med dr Phil og vurderer å ta tattis av meg under foten, uaktuelt!» Sjefen.

Men for HELVETE……. Jeg klatret helt opp på +30 (!!!) i går, fordi jeg reddet LIVET hans. Det var det jeg egentlig skulle skryte av nå. Og så kommer sjefen og gnåler om at han ikke lar seg tråkke på (wordplay!)??? Ååårh. Møkkasjef*…. Det er rett før jeg går ut i streik.
(Han skulle bare visst at jeg fikk et tresifret beløp for føttene mine da jeg solgte de på webcam til en med fotfetisj i 2005 (?)…. Å ha navnet sitt på så verdifulle føtter burde være en ære. JAJA. Your loss, boss..)

Barten min forsvant forresten fullstendig etter bare et par uker, så i går var jeg hos House of pain igjen og fikk GRATIS tatovert den inn på nytt! Det må jeg si :- ) Jeg er kjent der som «the girl with the mustasje». Priceless!

«I’m gonna stab you to the bone this time, to make it last» sa han og smilte.
«Yeah right, bring it on!» Tøffa.
Jeg kunne vel ikke vite at han MENTE det…… Bokstavelig.

Glem det jeg sa om at det ikke var vondt å tatovere bart. Det var veldig, veldig vondt.

Der er’n! Jaja, håper den sitter lenger denne gangen, i og med at han faktisk KJØRTE utstyret sitt ned til beinet :- )
(Ikke DET utstyret daaa…. Hehhe.)
Tusen takk for påfyllet, House of Pain! Jeg tilgir dere for at dere GLEMTE meg den gangen.

I dag reiser jeg på fjellet og blir der ut helgen. Jeg gidder ikke spørre dere hva dere skal, for dere skal jo bli med meg, dere. Dere dere :- )

God helg!

*Sjefen er egentlig verdens kuleste, men han blir så sykt høy på pæra hvis jeg skriver det her...

Skriv en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *