


foto: priv.
Ærlig talt.
Jeg har trent i dag, løp 3000 m på 14:05!!!!!! Shit, jeg er maskin. Det er ny rekord, dere, om ikke verdensrekord. Nøkkelen til befalskolen er altså ikke på en annen planet lenger, den er på 15 blank. Og så stelte jeg meg på en magimaskin som målte muskler og fett. Jeg har for lite fett i kg, men i % er jeg helt normal. Og musklene mine er verken sterke eller svake. I morgen kveld sender jeg babyen min i produksjon dere, og om ca 2 uker ser jeg den ferdig i 6000 eksemplarer. Fra kjøtt- og talentløs til alenemor for 6000 små. Gleder meg bigtime! En av landets største aviser ville ha sko og klesstr min på sms her om dagen, jeg bare nevner det. Desember blir en super måned, men jeg kommer til å savne deg. I morgen kommer mamma til Tigerstaden, og så skal jeg på date. Tusen tanker, drømmer og håp, to tvangstrøyer og et fengsel.
Forvirrende? Føler det selv :)


Stå på Supermarie!
Å, heldig deg! Hva regner du forresten som normal %?
Lykke til med barna:)
Misunnelse!
Liker JK. lykke til på date, alle detaljene kommer her eller?;);) hihi. Og barna blir så fine, de er jo dine!!
Elsker bildene dine! Du er sååå inspirerende :-)
Gratulerer med verdensrekorden=)
Var litt forvirrende ja ^^ 14:05, wow. Gratulerer!
Lykke til på date. Nyre.
Lykke til med “release” ^^ Det kommer til å gå SUPERT! Date..? Sææærrr? Gøy!
Elsket de to bildene forresten!
* Skulle stå de to øverste :p
Lykke til på date marie! :-)
14.05, du er gal!
..kom noen brøl over hustaket for 1min siden, tenkte på deg, og måtte legge igjen en kommentar :-D
Marie er så fin og flink og fantastisk!
Kan ikke du lage noen tutorials/walkthroughs til hvordan du lager bildene dine? ^^
Helene: Har tenkt tanken, må bare få tid!
Superbra! : D
Eg løp 3000 m igår, på 11 minutter : D
GRATULERER :D
<3
date? :O
Får vi den katalogsaken i posten hvis vi ligger i utdanningsdatabasen til forsvaret?
Date??? fortell! Og jeg vil se babyene dine !
Elsker bildene dine :) Inspirerende!
Forvirrende? Ja, men mer imponerende!
sv: men eg vil altså bare kalle det flaks. Du er superest uansett!
faen, jeg som trodde jeg hadde verdensrekorden med 14:21….var så stolt helt til du kom. men uansett..så jævlig inspirerende du er!!! blir så glad hver gang jeg ser et ulest supermarie innlegg på bloglovin’ er ikke uten grunn du kan kalle deg super <3<3
Hørtes ut som en super dag, selv har jeg nok med å konsentrere meg om å bli varm igjen etter en tur utendørs om dagen. Namsos er kalt, og vikar/studentboliger er trolig ikke isolerte.
Oi, kunne ønske jeg kunne løpe like fort. Hadde nok ikke klart å fullføre det en gang :P Men det er jo noe å trene på xD
Hehe, du assa, queen of confusion. Ha det hyggelig på date og kos deg med mamma!
lykke til..=)
Ps; hvordan lager du de bildene dine??
Lykke til med barna, jeg er sikker på at du er en super mor!;)
GRATULERER, GRATULERER og GRATULERER! Dette fortjener du!
At du skal gå befalskolen, sa du? SÅ FETT! :D
Vurderer det selv, men er enda litt usikker.
Fikk være med på litt av en øvelse med befalselevene (Artilleriet) i høst, og det var MEGAgøy!