November 27th, 2010

dirty minds




outfit, rene motebloggærn. Kjole gina tricot, strømper lindex, bart flamingo.no, sponset brune linser fra lensit.no.

FART MED BART!!!!! Jeg trakk MariEmhøne til å få Octipus-smykket, du må sende meg mail, høna! Nå går jeg løs på bestefars kirsebærlikør. Jeg sammenligner den med styrkedrikken til Asterix og Obelix. Den er magisk :) Kos dere i kveld, leserbein! Jeg legger alle kommentarene dine oppi drinken min i kveld, for da blir det lykkerus. Dere er dynamitt! Med ekstra vekt lagt på MITT. <3 Ilu.

20 Comments »

  1. http://weheartit.com/entry/5185072http://weheartit.com/entry/5185072
    du skulle hatt sånne,du :)

    Comment by Kristina — 27/11/2010 @ 20:02
  2. Du er så kul! Forbildeee

    Comment by Kristin — 27/11/2010 @ 20:10
  3. Veit jeg aldri har kommentert før, men har fulgt deg på Bloglovin’ leeeenge.
    Digger’æ – nuff said.

    Comment by Frida — 27/11/2010 @ 20:22
  4. Ha en superaften, Marie! :)

    Comment by Liinda.net — 27/11/2010 @ 20:40
  5. <3 bart

    Comment by Biniboo — 27/11/2010 @ 21:01
  6. Suuper!! Vet du om man får utdanningskatalogen pælma nerri postkassa automatisk så lenge en er registrert i utdanningsbasen? Så noen førstiser på Greveskogen hadde plukket de opp på en stand der – jeg vil også ha! Og herregud, går rykter om at alle innrykksplassene neste sommer og høst er fylt opp.. jeg har ikke fått sesjonsdato en gang! Makan!! Så nå MÅ jeg virkelig gire opp treninga enda fler hakk hvis jeg skal få noe fint ut av neste år. Whoa. :S / :D

    Comment by Jenny — 27/11/2010 @ 21:30
  7. Digger strømpene!

    Comment by K — 27/11/2010 @ 21:37
  8. du har så mange lure ordspill og setninger at jeg blir helt klok av å lese det… får lyst til å putte dem på flaske og spare dem til en fin anledning

    Comment by Julieowl — 27/11/2010 @ 22:37
  9. Wæææw, love you! ♥♥

    Comment by Anne - vietnameseren — 27/11/2010 @ 22:47
  10. FIN BART!

    Comment by Abril — 27/11/2010 @ 22:58
  11. Bare du koser deg enda mer, snupp!

    Comment by Ingvild — 27/11/2010 @ 23:27
  12. kos deg, æ!
    http://weheartit.com/entry/5192739

    Comment by Henriette Linnea — 27/11/2010 @ 23:43
  13. haha kule bilder :-D

    Comment by Amalie Rebekka — 28/11/2010 @ 00:04
  14. OiOIOI! Superoverrasket, og jeg som trodde flinkis-lørdag ikke kunne bli bedre. Octipus-søndag coming up!
    TAKK:)

    Comment by MariEmhøne — 28/11/2010 @ 00:05
  15. “Bli’itt fart uten bart” <3

    Du er AWESOME :)

    Comment by Signe — 28/11/2010 @ 15:44
  16. Fin du. Håper du koste deg snuppaaa. Ingenting er bedre enn lykkerus. Spesielt med noen som alltid er der, så du kan spare på minnene evig. Jeg lærte at hvis du presser tommelen og peke + langefingeren sammen når du kjenner lykkefølelsen, så sender du den liksom opp til hjertet. Du kan kjenne kriblingen hele veien oppover armen. Og når du er trist og lei, og trenger litt rus, kan du klemme fingrene sammen igjen også kommer følelsene tilbake. Men du må samle heletiden da. Før lageret blir tomt.

    Comment by Camilla J — 28/11/2010 @ 17:25
  17. haha. du er så random :D bart liksom.. digger deg <3

    Comment by Marte Elise — 28/11/2010 @ 21:34
  18. Har ikke vært innpå bloggen din på noen dager (FY MEG i know, utilgivelig) og nå så jeg at du ga alle på superskolen hjemmelekse!! Jeg håper det er greit jeg leverer de inn litt for sent, vil iallefall dele tankene mine :) Here we go, forelskelse uten å skrive at man er forelsket:

    vi kan bare sitte en hel dag å pjuske hverandre i håret mens han gamer cod (LOL) og jeg sitter å leser blogger på pcen hans som jeg kan passordet til, og jeg drikker pepsimax som han har kjøpt inn til meg selv om han hater det kun for å gjøre meg glad og han drikker cola KUN for å irritere meg selv om han liker sprite bedre, og innimellom når spillet hans loader så kysser han meg på hodet å spør “hva leser du?” og jeg forklarer og han lytter selv om han gir blanke i hva det er jeg leser kun fordi han “liker å høre stemmen min” som han sier så fint. Og når spillet hans begynner igjen lager han sånn superkonsentert ansiktsuttrykk og biter seg litt i underleppa som gjør at jeg begynner å le av han, og da må han alltid sette på pause å spørre “hva er det du ler av, din unge?!” selv om han vet hva jeg ler av, fordi han vet at jeg da får latterkrampe å det syns han er så herlig, og jeg klarer bare å slutte å le når han kysser meg og da glemmer vi liksom av alt annet og tre minutter senere så kysser han meg på panna også fortsetter vi med hvert vårt men jeg fortsetter å pjuske han i håret fordi han er overbevist om at han spiller bedre da..

    livet er bra

    Comment by Louise — 28/11/2010 @ 23:26
  19. du er rett og slett FOR bra! u made my day! det gjør du typ hverdag:) fast leser, og kommer til å være det til den dagen du slutter!

    Comment by katrine — 02/12/2010 @ 22:32
  20. Jeg bare føler at jeg må si ifra om at på gina selger de t-skjorter med barter på! Jeg kjøpe meg en idag og kunne ikke unngå å tenke på deg når jeg så den :D
    Jeg elsker virkelig bloggen din og du er en stor inspirasjonskilde for meg, stå på! :)

    Comment by ronja christine — 04/12/2010 @ 16:57

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Annonser på bloggen selges av Mediehuset Nettavisen. Ansvarlig redaktør for Mediehuset Nettavisen er Gunnar Stavrum.