OKEI, det her gidder jeg ikke mer. Dere kommer ikke til å TRO hva jeg opplevde i dag. Jeg tok en FULL SKJE med tyggis fra den ene godisstasjonen i Sverige. En rosa, søt tyggiskule, blandt 600 andre tyggiser. BUBBLE GUM sto tydelig under alle eskene. “ÅH HAPPY DAY” hylte jeg, og fylte posen. Så kommer jeg hjem, og skal smake på den rosa tyggisen. (Den ROSA tyggisen, dere.) OG SÅ:
Hva skjer? DET ER EN FORBANNA EVIGHETSKULE!!!!!!!!!11

Hvis blikk kunne drepe..
Fy faen, Sverige. Hadde vi ikke hatt den unionsoppløsningen i 1905, kan jeg GARANTERE at det hadde blitt en nå!


Hahaha! FØLER MED DEG. For jeg har opplevd det samme, og DA ble jeg sur da! :(
Jeg hater evighetskuler.
Broremann hadde vært i Sverige og kjøpt snop til meg (hehehe.. nå føler jeg meg teit). 5(!!!) evighetskuler, og jeg kastet alle!
HAHAHAHAHHAH!!! :-D :-(!!!
Hahahah ! Du skriver så utrolig morsomt.
Huff, for en nedtur.. Jeg er litt glad i evighetskuler da, men tyggiser er jo enda bedre !!
Hahaha, herremann jeg ler! :D
hahahahaha!!
Du er så utrolig morsom, elsker måten din å uttrykke ting på!
for det første: hahaha jeg og :-(
for det andre: thank u :-D
for det tredje: hei :-) hahaha hæ
Haha, tror det er tyggis i midten da :P etter at evigheten er blitt borte :P
Hihi, oh yes :D
Er det moe jeg ikke liker så er det å forberede hjernen på at noe er noe, også viser det seg å være noe annet!
ææh, evighetskuler er ikke noe stas. De blir bare et klissete gris.xD
Hahahaherregud, du er så HERLIG! :-D
[...] Gjett hva Jens hadde plukket med seg fra Sverige a.. Skulle ta tyggis, jeg, vettu. Som vanlig. LES HER. Det skjedde – [...]
Fy faen du har problemer ass!! :D eller, er vel Sverige som har problemer nå. Yikes!
Uff da.. Ikke bra! Evighetskuler…a gett! Pain!