
Hvis verden virkelig går under, som spådd, i morgen…. Hva vil du gjøre i dag, da?
Jeg vil si meg fornøyd med eventyret mitt, drømmen om å reise jorden rundt er levd ut – nå vil jeg bruke mine siste timer på å reise hjem til de og det som virkelig betyr noe når vi allikevel står her på terskelen til en apokalypse. For hvor herlig komisk er det ikke å innse hvor meningsløst ALT i livet ditt blir når du setter det i lys av en dommedag? Det er trist, for det er sant – hva har noenting egentlig å si, når vi setter perspektivet på det mest brutale – som nå? Utdanning, jobb, jeg ler meg ihjel. Jeg ler hele veien hjem til mine, også blir jeg med dem, og verden jeg nettopp har vært ute og sett, under. For ingenting har noe å si, hvis du ikke har de du elsker til å sitte der sammen med deg og høre på det som ikke blir sagt.
(Men jeg er for positiv til å ta morgendagen på alvor, så i virkeligheten blir jeg nok her på Guam noen dager til! Så får vi håpe at væla står til påske)
If the world really ends tomorrow, as predicted… What are you doing today?


Helt fantastisk bilde!
Jeg skal lese til eksamen. Ganske unyttig når jeg tenker meg om!
Det er ingen som har spådd at verden vil gå under…..
Men gøy å lese om eventyrene dine! Mange fine bilder :)
Har egentlig ikke helt tenkt over det derre 21. desember greiene, men nå som du setter det slik innser jeg hvor meningsløst livet mitt er akkurat nå, haha. Kan ikke komme på en eneste ting jeg har gjort i hele år som er å skryte av, hver dag går jo bare til å sitte foran PCen og drømme meg bort i opplevelsene og bildene dine. Får virkelig håpe at verden ikke går under i morgen, for jeg har utrolig lyst til å få drømmene mine til virkelighet, slik som deg!
For et fantastisk herlig bilde <3
Har du med deg stativ og selvutløser på den herlige ferden din?
Jeg drar til Filippinene i februar, tenkte oss innom Manila, Boracay, El Nido og Donsol. Ser du har vært iallefall to av de stedene. Kunne du laget et innlegg om hva man bør gjøre, se de forskjellige stedene? Jeg elsker å reise gjennom dine øyne. (eventuelt kunne du sendt meg en mail? Føler storbyjungelen er uoversiktlig og vanskelig å ta over seg at man ofte rusher igjenom for å finne paradis i stedet.)
Riktig god jul til deg! <3
Har matteeksamen i morgen, så håper virkelig ikke verden går over. Da vil det siste jeg gjør i verden være å regne matte, og det er trist x)
Det skal nok gå bra ;-) Verden består nok i morgen også, og det blir jul i år og :-)
Ja, det er nok mange i verden som står i helspenn i morgen. Selv slapper jeg MAX av etter en ufattelig stressende høst – det er sånn det er å bli voksen, er det ikke?
Åh, du er så inspirerende!! Elsker å lese bloggen din, og følge deg på den fantastiske reisen ut i verden.
For å være på den sikre siden skal jeg benytte kvelden med grøtfest hos min kjære familie :-)
Jeg har jobbet i dag, og resten av kvelden blir brukt i senga/sofaen! La undergangen komme! Kos deg(:
Feirer bursdagen til min kjære mann, ut å ete på resturant, pakke til julefeiring og slappe av! ;)
Tror ikke heelt at verden går under i morgen, men om jeg skal tro på det, så var ihvertfall dagen i dag utrolig fin!:) Har feiret søsteren min sin bursdag, og det har vært utrolig koselig!:) Pluss at jeg har opplevd litt av den ekte lykken med kjærlighet det siste halve året – aldri hatt det bedre!:) Så kan ikke klage så altfor mye! :P
Men håper ikke den går under, for jeg har så mye jeg har lyst å oppleve! Det har vi vel alle! :)
Jeg har brukt dagen hittil på jobb i barnehagen og på shopping, og videre skal jeg se på film mens jeg perler hjerter og stjerner og øver litt på replikkene mine i Snekker Andersen og Julenissen :-)