August 6th, 2012

musikk og sthans

Ai ai ai, jeg hører rykter om at bloggen min har vært skikkelig rasshøl mot dere i helgen? Hvor er oppdragelsen?! Føler meg som verdens dårligste mor….  Håper dere kom dere helskinnet ut av det, og at ingen av dere fikk virus. Han har aldri oppført seg sånn før, vet ikke hva som skjedde, men nå har jeg iallfall slettet hele greia som lagde kvalm. Så nå skal det være gruppeklematmosfære her inne igjen, smil!

Nå sitter jeg mett og blid på St Hanshaugen hos Steffen og Thomas, skal bo her en uke mens jeg jobber i byen. Både militært og sivilt, jeg skal være stemningsreporter på Øyafestivalen på kveldstid og fortsette planleggingen av finalen på militærkarrieren min på dagtid. Om en måned er jeg en av dere, igjen, dere. Sivil og jævlig. Det blir så rart!

Nei, nå må jeg tisse, vi snakkes senere. Guttene sitter og spiller gitar og synger. Og begge LIKER å lage mat. Do, musikk og mat. Denne uken har potensiale!

Ps. Vil dere komme og leke med meg på Rådhusplassen 1. – 2. september? En siste gang, før jeg trer av? 

7 Comments »

  1. Kaller du meg sivil og jævlig?
    Jeg vil så gjerne jatakk!

    Comment by Mariann — 06/08/2012 @ 19:28
  2. Jeg skal dra med meg mine nære og kjære for å se på deg! :D

    Comment by Camilla — 06/08/2012 @ 21:51
  3. Steffen er så fliiiink, har sett videoer av han postet av mange av vennene mine på Facebook i det siste faktisk :)

    Kos deg masse, jeg har forresten ingen problemer med å være sivil og jævlig. Det går sikkert heeeelt fint!!

    Comment by Jannicke — 06/08/2012 @ 21:51
  4. Han var flink :)

    Comment by Aiselsyne — 07/08/2012 @ 12:57
  5. Jeg vil så gjerne komme å se, jeg nevnte det til og med for de superherlige forsvarsklassekameratene mine og var helt i skyene (hehe) – helt til de fortalte meg at jeg ikke kunne, for vi reiser jo til Bergen den helgen. Også var jeg fornøyd allikevel, for seiltokt med Statsraad Lehmkuhl har jeg gledet meg til siden jeg begynte her i fjor! :)

    Comment by Silje — 07/08/2012 @ 17:23
  6. Er bloggen en han???

    Comment by Siv — 07/08/2012 @ 18:48
  7. Nehei, så du er ferdig nå…
    det var nesten litt rart for meg også. var din blogg jeg leste rett før jeg bestemte meg for å gå inn i forsvaret selv. leste omtrent hvert eneste innlegg du la ut fra rekrttne og har jevnlig tittet innom siden din i blandt. Deg sivil nå.. :/

    1.-2. sep. blir bra, vi i sambandstroppen skal også være der og fikse samband til båre sjø-luft-hær og bare være hvilende styrke :)

    Ser jeg deg, skal jeg gi deg et lite vink, en slikt en sivil hilsen ;P

    Comment by Kristiansen — 20/08/2012 @ 18:42

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Annonser på bloggen selges av Mediehuset Nettavisen. Ansvarlig redaktør for Mediehuset Nettavisen er Gunnar Stavrum.