00:48
Det begynte som dekor. Nå har det blitt en huskelapp, hugget ut av stein.

(Vi kom oss aldri ut på ski i dag. Thomas og jeg satt oss ned for å spise kylling, og mens vi ventet på at maten skulle synke litt begynte vi å spille Age of Empires II. Jeg elsker det spillet av hele mitt nostalgiske hjerte! Vi klarte aldri å løsrive oss, så da ble vi sittende der, da. Thomas, Henrik og jeg. Jeg var på vei til å vinne krigene mot begge de to, men så dro jeg ut strømledningen i vill ekstase…… Og så ble jeg dritsur og dro hjem. Skiene står fortsatt hos Thomas, så vi prøver igjen til uken, smil)


Age of Empires ruler. End of story!
Ville bare si for en flott blogg. Fulgt med de sisten ukene, og liker det jeg leser, fortsett slik!! :) Syns du har kommet deg lang ut gjort mye siden jeg første gang så deg på Madla under rekrutten. Gjøre det man liker og jobbe for det man ønsker, da kommer man langt her i livet!
Svar: Åh, tusen takk! Nå ble jeg glad :) Kult at vi var på samme rekruttskole, savner fortsatt tiden der! Hehe. Håper du hadde en bra tjeneste og at du jobber med noe du liker, da har man kommet langt! Marie
HURRA!