
Gjett hvem som bor her æ? En superleser sendte meg bilde av huset til Dr Phil i går!! Gråt en skvett, faktisk….
Dere er så fantastiske :- )
Jeg er også fantastisk….
JEG BESTO 3000 METERTESTEN!! <33
Kravet for jenter er 16:00, jeg løp på 15:54!!!!!!!!!!!!!1 Du trenger ikke være matematiker for å se at hvis jeg hadde løpt 7 sekunder (!!) treigere, hadde livet vært over. 3000 metertesten er den viktigste og mest avgjørende testen for videre tjenester, og jeg besto!! Herregud, den følelsen kan ikke settes ord på engang.
Vi hadde også styrketester idag. Jeg klarte 0 (som i N-U-L-L) pushups, vi får nemlig ikke stå på knærne åårh, 4 pullups (kravet er 5!! Hadde jeg klart EN mer, dere…..) og 20 situps. Situpskravet er 20, så jeg besto den også! Fin mage, svake armer.
Heldigvis får vi flere sjanser på å bestå styrketestene, så nå er det full gass på styrketrening.
Er det sant at det er sånn at de som gjør det best på den testen får ønske seg hvor de vil etter rekrutten?
Altså, ALLE får jo ønske seg akkurat dit de vil :- )
Men hvis du består 3000 metertesten har du mye større sjanse for å FÅ den tjenesten du ønsker, fordi du har klart NATO-kravet. Husk at dere IKKE blir sendt hjem hvis dere feiler i kravene her inne! Neineinei. Det kan bare hende at du ikke får den tjenesten du har øverst på ønskelista når du søker videre tjeneste. :- )
(De andre spørsmålene som har kommet inn, svarer jeg på senere. Venter på svar fra Forsvaret, mailet de nemlig for å kunne svare dere riktig. Snill vel?)

